Lídr v serverech, hostingu, cloudu a bezpečnosti
Homepage Váš hosting v pohodě
 

Proč NETHOST?

Protože potřebujete kvalitní, spolehlivé a bezpečné služby za příznivou cenu.
Správa serverů, server housing, virtuální a dedikované servery, webhosting, aplikační hosting, databáze, cloud, clustery, virtualizace, zálohy, zabezpečení a další. Tak dobré služby, bez kompromisů a omezení, navíc za výhodné ceny jinde prostě nenajdete.

Porovnejte a posuďte sami.

Klientská sekce

Bezpečnostní problémy s CPU intel


Další celou novou třídu zranitelností procesorů společnosti Intel objevili bezpečnostní experti z několika univerzit. Zranitelnosti využívají mezery ve spekulativním vykonávání instrukcí procesorů Intel. Jedná se o celkem čtyři různé chyby a postižená je většina CPU Intel od roku 2011.

Záplaty již existují a postupně se zavádějí do systémů. Dle Intelu nemají přílišný dopad na výkon procesorů, což je v rozporu s měřením serveru Phoronix . Ten uvádí propad výkonu se zapnutým HT až 41% při přepínání kontextu (ctx-clock).

Vážnost problémů dokresluje i zveřejnění informace univerzitou Vrije Universiteit Amsterdam o pokusu Intelu uplatit je. Za 80 000 dolarů požadoval zatajení bezpečnostní slabiny RIDL.


Celou situaci pozorně monitorujeme a v rámci našeho security a risk managenetu provádíme všechna potřebná bezpečnostní opatření.Zdroj: root.cz