Produkty Naše nabídka
 

Navigace

Managed servery

Jsme nejflexibilnejší dodavatel managed služeb v Česku a na Slovensku, spravujeme systémy od jednoho serveru pro náš největší cluster 250+ serverů. Při správě Vašich systému využijeme využijeme našich více jak dvacetiletých zkušeností v oboru a plné nasazení našeho dvacetičlenné­ho týmu.Vaše managed servery v pohodě!Ať vaše projekty běží na našich dedikovaných nebo virtuálních serverech v jednom z našich šesti datacenter nebo na Vašem hw ve Vámi vybrané lokalitě nabídneme pro vaše servery tu nejlepší 24/7/365 péči. Stejně tak zajistíme péči o systémy ve veřejných cloudech a datacentrech.


Supermicro server
HP server
Lenovo serverFujitsu Siemens serverDELL server

Pro nás je prioritou vaše maximální spokojenost, at se jedná o eshop, portál, b2b aplikaci nebo jste vývojářské, grafické studio nebo megakorporace. Váše systémy převezmeme, zmigrujeme, optimalizujeme a budeme škálovat tak abychom pro vás z dostupných systémů vytřískali maximum výkonu při zachování vysokého standardu bezpečnosti včetně plnění bezpečnostních (ISO/CSN) norem nebo bankovních a finančních směrnic (PCIDSS, KPI)


Loga cloud

Konfiguraci a optimalizaci bude mít na starosti náš tým administrátorů, nad provozem bude bdít tým dohledového centra a dc specialistů (hw/síť). Naši managed zákazníci získávají automaticky přístup na 24/7/365 VIP linku kde vaše požadavky řešíme obratem a řešení provozních stavů zvládáme v jednotkách minut.

24/7/365

Chcete získat individuální nabídku správy vašich systémů? Nebo chcete jen více informací o našich virtuálních serverech, serverhousing, ochraně proti DDoS, dohledovém centru, používaných technologiích? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo formulářem níže a náš serverový specialista pro vás obratem zpracuje zvýhodněnou individuální nabídku.


KONTAKTUJTE NAŠEHO ODBORNÍKA NA SERVERY
Vaše emailová adresa:
Vaše emailová adresa:
Vaše emailová adresa:
Váš vzkaz: