Homepage Your hosting
 

Why NETHOST?

Because you need qulity, reliability and security.
We are the company that has broad and altruistic view on technologies. We invest huge summs in continous development and research. That is the reason why we can offer truly flexible solution for your needs. We possess rich experience, individual development and broad portfolio of services mainly suited for increasing your profit and decreasing risks associated with running your applications in the Web.

Customer section

Pojištění disků v roce 2012 nezdraží

Ceny pevných disků v posledním kvartále tohoto roku rapidně rostou. Za tímto nečekaným zvýšením cen je nedostatek pevných disků na trhu, což je způsobeno záplavami v Thajsku a také celkovou situací v Asii po zemětřesení v Japonsku. Ceny disků se zvyšují až o stovky procent.

To je samozřejmě nepříjemné pro celý trh. Především ale pro ty, kteří v tuto dobu musí disky nutně nakupovat. To se stane naříklad při nečekané destrukci disku a jeho okamžité výměně.

Nethost pro tyto případy svým zákazníkům nabízí několik variant pojištění disků. To zákazníky chrání od nečekaných investic do hardwaru a smluvně garantuje čas, do kdy bude disk vyměněn za nový. Čas výměny je možné pojistit již do 1 hodiny od nahlášení závady.

Dobrá zpráva pro naše zákazníky je to, že ceny za pojištění disků v roce 2012 zůstávají na stejné úrovni jako v tento rok 2011. Pojištění disků je pro zákazníky v době, kdy ceny disků rostou, ještě více výhodné, než tomu bylo doposud.

Pro více informací o pojištění Vašeho disku, prosím, kontaktujte naše obchodní oddělení na obchod@nethost.cz