Abot us Facts & informations
 

Navigation

Odborné stáže a praxe

nethost věří ve vaší budoucnost

Optikou dnešního globalizovaného světa jsme malá dravá společnost, která dokáže nabídnout studentům a absolventům získání odborné praxe. Máme vlatstní vzdělávací kurzy a interní školení studentů a stážistů.

fotka studenta

Díky absolvování praxi v naší společnosti získáte ve vybraných segmentech studia nejen teoretický přehled, praktické zkušenosti ale především získáte potřebné dovednosti z reálnou implementací a především týmovou spoluprací a systémy řízení projektů, bezpečnosti a kvality.Odnesete si tedy nejen finanční ohodnocení odpovídající vašich schopnostem a odvedené práci, ale praktické zkušenosti a dovednosti které jsou k nezaplacení, případně můžete získat další vědomosti v rámci nethost akademie nebo v rámci našeho programu studentské spolupráce v rámci částečných úvazků nebo participaci na provozu dohledového centra.

fotka pracovníka

Studentům VŠ/SŠ nabízíme odborné praxe v těchto oborech:

Informatika:

Ekonomika:

Pro absolventy a studenty VŠ dále nabízíme mimo výše uvedené stáže v těchto oborech:

Právo, normy a předpisy, doménové a známkové právo:


Máte-li zájem absolvovat některou z našich odborných praxí nebo absolvovat stáž v našich pobočkách kontaktujte nás na akademie@nethost.cz, zašlete nám své CV, termín kdy chcete praxi absolvovat a segment ve kterém chcete praxi absolvovat.