Řešení Na míru pro Vás

Virtualizace

Optimalizace výkonu

Usnadněte si IT správu pomocí naší virtualizované platformy. Díky jednodušší správě dokážeme lépe využít vyšší výkon serveru. Na dnešních počítačích lze pomocí virtualizované platformy spustit více operačních systémů a aplikací, čímž zjednodušujeme a zefektivujeme Vaši infrastrukturu. Budete moci rychleji nasazovat aplikace, zautomatizovat běžné operace, zvýšit výkon a dostupnost vašich služeb. Hlavním důvodem virtualizace je výrazná finanční úspora, kdy je dosaženo úspory již při pořízení tak i následném provozu virtualizovaného hardware. Pro maximální optimalizaci je výpočetní výkon umístěný v bezpečném a vysoce dostupném prostředí datového centra v Praze nebo Brně, o jehož údržbu se stará profesionální tým našich techniků zajišťující bezchybnou pdoporu služeb a správy s rychlou konektivitou.


Loga cloud

Virtualizace serveru

Architektura serverů umožňuje spuštění jen jednoho operačního systému. Pomocí virtualizace serverů rozšiřujeme tradiční architekturu 1:1 serverů oddělením operačního systému a aplikací od fyzického hardware a umožňuje nám to zajistit jednodušší a cenově přístupnější serverové prostředí. Využitím virtualizace serveru můžeme spustit na jednom fyzickém serveru několik operačních systémů ve formě virtuálních strojů, z nichž každý má přístup k výpočetním zdrojům základního serveru, čímž se odkrývá plný potenciál dnešních supervýkonných serverů. Většina serverů využívá méně než 15% kapacity, což je nejen velmi neefektivní, ale způsobuje to také nekontrolovaný nárůst serverů a jejich složitost.

Profesionální řešení

Se zaměřují na organizace vyžadující profesionální přístup, bleskovou odezvu webových stránek a aplikací potřebných pro obor svého podnikání. Služby společnosti Nethost jsou cíleny zejména na organizace využívající internet jako prodejní, distribuční nebo servisní kanál a na poskytovatele obsahu jako např. diskusní fóra, informační stránky, webové portály, poskytování zábavy pro děti i dospělé.

Uživatelská podpora

Naše uživatelská podpora pracuje v režimu 24/7/365 prostřednictvím telefonu nebo klientské aplikace. Děláme vše pro Vaši spokojenost, a proto tato aplikace slouží primárně k zaznamenání a řešení Vašich požadavků, které jsou následně řešeny naší vyškolenou technickou podporou v nejnižším možném čase.

Přínos pro Vás


V případě zájmu o naši virtualizační službu, nás kontaktujte.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vaše emailová adresa:
Vaše emailová adresa:
Vaše emailová adresa:
Váš vzkaz: