Produkty Spolehlivost, kvalita a bezpečnost

Cloudflare managed

Cloudflare spolehlivě rozpoznává a filtruje útoky, řídí zátěž chráněných aplikací prohledávači a roboty, tak aby neomezovali regulérní provoz. Jako Cloudflare Enterprise Partner pro vás dokážeme získat velmi výhodné nabídky v rámci varianty Enterprise.

Součásti cloudflare

DDoS ochrana: Robustní řešení pro ochranu a mitigaci síťových útoků typu DDoS na třetí vrstvě (L3).

WAF – web application firewall: Pokročilý nástroj na řízení výkonu, dostupnosti a pro ochranu před útoky na systémové zdroje aplikace.

OWASP modul: Ochrana webových aplikací na sedmé (L7) vrstvě zahrnující kromě generických pravidel i pravidla platformní (PHP/ASP) včetně podpory ochrany rozšířených OS a publikačních systému (WordPress, Joomla, Drupal …)

Firewall: Flexibilní řízení přístupů s blokací uživatelů u nichž je rozpoznána nadměrná zátěž nebo pokusy o kompromitaci web aplikací.


Funkce Cloudflare

Co služba Cloudflare managed zahrnuje

24/7/365 dohled nad funkčností aplikace, ad-hoc úpravy konfigurace self-managed variant Cloudflare. Správu self-managed verzí Cloudflare PRO mohou získat zákazníci společnosti Nethost bezplatně v rámci předplacených hodin správy serverů pro neomezený počet svých projektů. Správu self-managed verzí Cloudflare poskytujeme i jako samostatnou službu pro systémy ve správě třetích stran.

Jako Cloudflare Enterprise partner nabízíme, nejen možnost získat velmi výhodné nabídky v rámci Enterprise varianty služby, ale zajišťujeme přístup k Etnerprise přímé technické podpoře a 24/7/365 konzultaci s L3/L4 úrovní podpory, kterou není možné získat pro zákazníky základních variant v rámci ceníkové nabídky pro koncové klienty. Současně naše služba nabízí možnost zcela zahodit starosti o další in-house specialisty na Cloudflare produkty. S naší službou navíc získáváte přístup k našim interním know-how a zkušenostem s kontinuální správou Cloudflare řešení pro řadu významných webových projektů. S námi vytěžíte z produktů Cloudflare maximum.

Správa Cloudflare zahrnuje nejen správu a podporu bezpečnostních funkcí ale i podporu pro akcelerační (Stream, Argo, Polish, Railgun, Rocket Loader) a distribuční (CDN, Smart Routing, Always online, Smart SSL) funkce.

Globálně distribuovaná síť

Globální infrastruktura Cloudflare je výhodou pro akcelerační a distribuční funkce.


Mapa Cloudflare

Porovnání variant Clodflare managed

VLASTNOST MINI PRO BUSINESS ENTERPRISE
CDN
Ano Ano Ano Ano
CDN cache min. expire TTP 120 60 30 1
Max upload MB 100 100 200 500
Page rules 3 20 50 1000
Always online (dny) 7 3 denně denně
Header rules 0 1 10 1000
Rate limiting rules 0 10 15 1000
Balancing Ne Ne Ano Ano
Supported browsers modern All All All
WAF Ne Ano Ano Ano
WAF Ne Ano Ano Ano
OWASP modul Ne Ano Ano Ano
WAF rules Ne Ne 25 1000
Zone lockdown Ne 3 10 100
User agent blocking Ne 50 250 1000
Firewall 0 20 100 1000
Firewall WAF regex Ne Ne Ano Ano
SLA Ne Ne 100% 100%
26 Kč / měsíc 550 Kč / měsíc 5000 Kč / měsíc Individuálně

Nezávazná konzultace

Naši specialisté jsou vám k dispozici. Popište níže do formuáře své potřeby nebo jen odešlete svůj kontakt. Vše s vámi probereme a doporučíme nejvhodnější řešení pro vás.

KONTAKTUJTE NÁS