Produkty Spolehlivost, kvalita a bezpečnost

Virtualní servery

Objednejte si některou z variant a získejte až 2 měsíce provozu služby navíc zdarma

Virtuální Dedikovaný Server

Virtuální dedikované servery pro provoz nejnáročnějších aplikací.

Virtuální Dedikovaný Server
Managed servery

Alternativní řešení pro náročné projekty.

Managed server

Flexi VPS

Virtuální privátní server ve čtyřech předpřipravený variantách, se všemi potřebnými službami, s možností individuální konfigurace a za velmi dobrou cenu

Flexi VPS BASIC Flexi VPS normal Flexi VPS OPTIMAL Flexi VPS INDIVIDUAL

Easy VPS

Jednoduché a současně spolehlivé řešení virtuálního privátního serveru, plně funkční řešení za nejlepší cenu.

Easy VPS START Easy VPS LIGHT Easy VPS MEDIUM Easy VPS BIG

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a po započítání bonusu.


Co můžete od virtuálního serveru očekávat?


Co je to virtuální server?

Virtuální server je souborem pro vás vyhrazených technických prostředků, které fungují stejně, v některých směrech dokonce lépe, než kdyby se jednalo o server fyzický, o jednu vaši klasickou bednu hardware.

Na našich vysoce výkonných, profesionálně spravovaných, aktualizovaných a upgradovaných fyzických serverech pro naše zákazníky provozujeme vždy několik virtuálních serverů, které se o výkon a kapacitu hardware dělí podle toho, jaké má ten který klient požadavky.

Z vnějšku se virtuální server chová jako jakýkoli kvalitně spravovaný server, bez omezení hardwarových parametrů či softwarových možností.

Hlavním rozdílem je možnost pružné změny konfigurace – například zákazníci provozující eshop, před Vánoci ze dne na den zdvojnásobí výkon svých serverů a poté co nákupní horečka opadne, vrátí se zpět k původní konfiguraci.

Hlavním přínosem je pak ekonomika, nižší náklady, žádné investice s obtížně předvídatelnou návratností.


Virtuální servery neznají omezení

Dle vašeho požadavku nakonfigurujeme virtuální server jakýchkoli technicky proveditelných parametrů. Nabízíme Vám možnost instalace nejen všech dostupných operačních systémů ale také Vámi dodaného systému ve formátu ISO.

K virtuálnímu serveru vám nabídneme širokou škálu služeb, ať už půjde o pronájem software licencí, dodatečné IP adresy, zálohování dat, technickou podporu či kompletní správu serveru.


Easy VPS

Potřebujete virtuální server? Chcete spolehlivé a současně jednoduché řešení se kterým nebudete mít starosti? Preferujete dobrou cenu, ale chcete i kvalitu? Využijte náš produkt Easy VPS. Zobrazit celou stránku