Kontakty Jsme Vám k dispozici

Vzdálená podpora

Naše vzdálená podpora zákazníkům je poskytována pomocí připojení vzdálené plochy a je dostupná všem našim zákazníkům. Její využití je díky přizpůsobené verzi programu TeamViewer velmi snadné. Není nutné nic nastavovat, nebo instalovat a proto ji dokáže využívat i naprostý laik.

Jak to funguje a jaké jsou možnosti

Podpora formou vzdálené plochy je ideálním řešením v případě, kdy je potřeba řešit problém z pozice zákazníka. Naši specialisté se po předchozí domluvě připojí k vašemu počítači a tím získají téměř stejné možnosti jako kdyby seděli vedle vás. Výsledkem je rychlé řešení problému bez nutnosti jeho dlouhého popisování. Během tohoto připojení můžete s naším specialistou i komunikovat přímo v aplikaci.

Aplikace je multiplatformní a podporuje všechny nejznámější operační systémy (OSX, Linux Windows). Správná verze pro váš operační systém se vám stáhne automaticky po kliknutí na náš odkaz níže.

Jak na to?

1. Nejprve je nutné kontaktovat naši technickou podporu v klientské sekci nebo pomocí telefonu. Naši specialisté s vámi dohodnou přesný čas, kdy bude provedeno připojení.

2. Před samotným připojením našich specialistů si stáhněte přizpůsobenou verzi aplikace TeamViewer kliknutím na obrázek níže:


Odkaz stáhne aplikaci Team Viewer pro Nethost vzdálenou podporu

3. Poté, co vás kontaktuje specialista technické podpory, spusťte program. Program si nejprve načte nastavení. Vyčkejte na příchozí připojení pod jménem NETHOST support a toto připojení přijměte.


Povolení přístupu

4. Po ukončení spojení můžete aplikaci ukončit, smazat nebo si ji ponechat pro případ další potřeby.