Technologie Jen to nejlepší

Experimentální pracoviště

Jako firma, která myslí dopředu, investujeme značnou část zisku do kontinuálního bezpečnostního vývoje našich vlastních systémů. Dlouhodobou strategií je přenášet výsledky našich výzkumných projektů do praxe a tím i našim zákazníkům.


Vysokorychlostní síťová filtrace útoku DDoS

Na realizaci projektu vysokorychlostní síťové filtrace útoku DDoS jsme se spojili s odborníky z VUT. Tím jsme získali přístup k nejmodernějším měřícím a testovacím zařízením (např. Spirent Avalanche) a možnost provádět testování výsledků našeho vývoje v nadstandardní kvalitě a technických parametrech. Výzkumní pracovníci z akademické sféry vnášejí do projektu nezaujatý pohled na problematiku a špičkové testovací nástroje. Dochází tak k efektivní synergii mezi komerční a akademickou sférou. Význam projektu zaujal i Ministerstvo vnitra České republiky, které celý projekt podpořilo.


Vysokorychlostní síťová filtrace

Výsledkem projektu bude komplexní produkt pro firmy jako je Nethost umožňující flexibilní, finančně progresivní způsob ochrany proti útokům typu DDoS. Ty jsou v současné době stále aktuálnějším tématem ze strany dostupnosti a především bezpečnosti informačních systémů. Celý projekt nás posouvá vpřed také v postupech R&D, které následně uplatňujeme i v dalším interním vývoji.


Spirent Avalanche

Přístup k profesionálním síťovým a zátěžovým testerům, nás výrazně posunul dopředu ve vývoji našeho vlastního řešení pro testování Zátěže, testování odolnosti ochran DDoS a simulované realizaci kombinovaných útoků. Více než tříletý intenzivní výzkum v této oblasti povede v 1Q/2020 k představení vlastního řešení vysokorychlostí filtrace útoků DDoS.