O nás Fakta a informace

Proč je důležité zvolit vhodnou zálohovací strategii

Jako IT profíci jste jistě zaznamenali kauzu ztráty dat na Univerzitě v Kjóto. Po vydání aktualizace zálohovacího systému, který měl především čistit logy, došlo k nevratné ztrátě produkčních dat i jejich záloh. Nedopatřením bylo ztraceno přes 200TB dat z nichž se nejméně 77TB výzkumných dat už nikdy nepodaří obnovit. Celkem výzkumníci přišli o 34 miliónů souborů od 14 výzkumných týmů. Tuto aktualizaci si tak společnost Hewlett Packard Enterprise za rámeček rozhodně nedá.Co je však na celém případě poučné? Skutečnost, že se ztrátou dat je to jako s kroupami. Nejde o to jestli se to stane, ale kdy se to stane. Proto pro všechny naše zákazníky standardně nastavujeme zálohovací procesy, které tento druh chyby eliminují.

Spolehlivé a bezpečné zálohování

V naší infrastruktuře zálohujeme data do distribuovaného cloudového úložiště, které má by-design tyto základní parametry:

Nethost PDS

Pokud jste naši zákazníci a chcete si prostřednictvím zákaznického auditu ověřit jak robustní a bezpečné naše úložiště je, neváhejte kontaktovat naši technickou podporu. Rádi Vám v rámci videohovoru nebo animace vysvětlíme jednotlivé pokrokové funkce PDS Cloud BackupPokud řešíte zálohování a nabídku na profesionální extrakční služby nebo zálohovací storage, neváhejte nás kontaktovat. Samozřejmostí je možnost zpracování profesionálních DRP nebo RTO plánů včetně kontinuálního provozního monitoringu v režimu 24/7 tak, aby byla Vaše data v naprostém bezpečí. Všechny naše služby jsou plně automatizovány a v rámci dohledového centra 24/7 monitorovány, a jsou v ceně managed backup služeb pro externí zákazníky nebo bezplatně pro naše zákazníky na managed server, kubernetes, cloud servery nebo managed servery.

V rámci služby serverhousing a kolokace nabízíme zákazníkům v ceně služby zajímavý datový kredit na naše zálohovací služby jako projev naší starosti o bezpečnost jejich dat.