O nás Fakta a informace

Rychlé posilování PDS 3.0

Během posledního roku náš specializovaný zálohovací systém PDS prošel řadou aktualizací, které zajistili posílení v oblasti bezpečnosti, spolehlivosti a v neposlední řadě kapacity. Náš kontinuální vývoj a pravidelné aktualizace nám pomáhají docílit trvale vysoké odolnosti a jištění záloh.Co je však na celém případě poučné? Skutečnost, že se ztrátou dat je to jako s kroupami. Nejde o to jestli se to stane, ale kdy se to stane. Proto pro všechny naše zákazníky standardně nastavujeme zálohovací procesy, které tento druh chyby eliminují.

Jaká jsou hlavní vylepšení?

Kapacita PDS i díky obavám z kyberútoků narostla o 25%. Dále jsme zapracovali na rychlosti ukládání, která se navýšila o 17% a díky dalšímu rozšíření podů je nyní obnova celkově o 35% rychlejší. Došlo také k imunizaci na úrovni systému, kdy je PDS zcela odděleno od internetu a další geografické diverzifikaci, kdy je vždy jedna z kopií mimo veřejná datacentra v našem vlastním režimovém datacentru.

Pomůžeme vám zálohovat správně

Nechte si navrhnout kvalitní zálohovací strategii přesně pro Vás od našich specialistů. Napište si o nezávaznou konzultaci a zjistěte, jak můžete minimalizovat riziko ztráty vašich dat.