O nás Fakta a informace

Veselé Vánoce a úspěšný start do nového roku

Vážení zákazníci,

rok se s rokem sešel a pomalu nastává čas ohlédnout se za končícím rokem 2021. U nás se uplynulý rok nesl zejména v duchu pokračujícího růstu a usilovné práce na dalším zkvalitňování našich služeb. To, co nás žene kupředu a zárověň nejvíce těší je, že z této práce můžete profitovat hlavně Vy, naši zákazníci.

Děkujeme Vám za důvěru v uplynulém roce 2021. Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěšných nápadů a projektů v novém roce 2022.

Jsme tu pro Vás i během svátků

Ve všech našich dohledových střediscích (2× NOC, CSD) jsme plně připraveni poskytovat naše služby bez omezení. Naši zaměstnanci profesionálně plní Vaše požadavky a zajišťují dohled ve dne v noci i během Vánoc a Silvestra tak, abyste měli opravdu pohodové a ničím nerušené svátky.Praha – za těmito okny ve dne i v hluboké noci dbáme o bezproblémový chod Vašich serverů.
Brno – za těmito okny ve dne i v hluboké noci dbáme o bezproblémový chod Vašich serverů

Poděkování zaměstnancům

Závěrem bychom jménem vlastníků společnosti NETHOST s.r.o., chtěli poděkovat našim zaměstnancům a spolupracovníkům za jejich obětavou a profesionální práci v uplynulém roce. I jim přejeme příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok. Zároveň je chceme ujistit, že i nadále budeme stabilní a flexibilní společností umožňující jejich kariérní rozvoj.


Martin Kalenda a Jana Kalenda Hrabánková
Jednatelé společnosti NETHOST s.r.o.